Matstone 6w1 Advance – wielozadaniowa wyciskarka pozioma

News

matstone 6 in 1Matstone 6w1 Advance to wyciskarka, której nazwa mogła się już zwolennikom zdrowego trybu życia obić o uszy. Model Advance jest bowiem odświeżeniem wyciskarki, która na naszym rynku istnieje już od dość dawna. Zaszły tu jednak całkiem potężne zmiany i można wręcz mówić o rewolucji.

matstone 6 in 1​Matstone 6w1 AdvanceTa mała rewolucja zaczęła się od zupełnie nowego projektu wałka ślimakowego, głównej części wyciskarki. W nowej wersji jest on wykonany z ULTEMu, czyli z rodzaju plastiku stworzonego specjalnie do wytrzymywania działania bardzo dużych sił. Nie reaguje on chemicznie z sokami owocowymi, a zastosowanie pierścienia ze stali chirurgicznej sprawiło, że efektywność całego urządzenia jest jeszcze lepsza.

Już w poprzednim urządzeniu można było spokojnie przygotowywać masło orzechowe czy ciasto ryżowe. Teraz te produkty są znacznie lepszej jakości. Podobnie jest z przyprawami dającymi się nieporównywalnie lepiej sproszkować. Nie da się też nie zauważyć, że ilość soku uzyskiwanego z surowca jest znacznie większa.

Nowością w Matstone 6w1 Advance jest specjalne sito dostosowane do wielkości dzbanka, dzięki któremu można znacząco poprawić klarowność soku, co oczywiście nie jest konieczne, ale dla wielu osób to sprawa gustu. Jest to sito dodatkowe, bo oczywiście sito podstawowe służące do wyciskania soku pozostało niezmienione i dalej jest to wyjątkowo duża konstrukcja pozwalająca na szybką pracę, niemal najefektywniejszą wśród wszystkich wyciskarek poziomych.

Matstone 6 w 1 AdvanceW pudełku z Matstone 6w1 Advance można znaleźć dodatkowo 6 różnych nakładek pozwalających na rozszerzenie funkcjonalności wyciskarki. Trzy z nich pozwalają na przykład na przygotowywanie gotowych makaronów. Oprócz tego w zestawie są jeszcze specjalne pojemniki na sok i pulpę, jest estetyczny popychacz, szczotka do czyszczenia i sito służące do mielenia surowców na kremy czy pesto.

W modelu Matstone 6w1 Advance dołożono dodatkowych starań, by jego obsługa była w pełni intuicyjna. Nie było z tym oczywiście źle do tej pory, ale teraz całość urządzenia rozmontowuje się i składa w zasadzie bez myślenia o tym. Nie trzeba się też martwic o spowodowanie jakichś uszkodzeń, ponieważ wszystko spina specjalny pierścień z tri tanu. Wkładamy wałek, wybieramy sito i zakręcamy. Na koniec wystarczy tylko założyć odpowiednia dyszę do rodzaju pracy, jaka będzie wykonywana i to już wszystko. W razie jakichkolwiek problemów zawsze pozostaje kompletna instrukcja obsługi.